سلب مسئولیت

مسئولیت سایت در قبال مطالب منتشره

 

این وبسایت ادعا و مسئولیتی در باره قطعیت و صحت مطالبی که منتشر کرده ندارد. ممکن است مطالب، مقالات و پرسش و پاسخ های درج شده در وبسایت در خلال سالیان گذشته نگاشته شده باشد یا نظر شخصی نگارنده باشد. این سایت ادعا و مسئولیتی در مورد قطعیت و صحت در چنین مباحثی ندارد. این سایت به هیچ عنوان مدعی مرجعیت علمی و قاطعیت در مطالبی که منتشر کرده نیست.

اگرچه تمام تلاش این وبسایت، بر پاسخ به پرسش های تمامی مخاطبان در کوتاه ترین زمان ممکن است، اما این موضوع هیچ حقی برای هیچ کس در قبال تاخیر یا پاسخ ندادن به پرسش های مطرح شده ایجاد نمی کند.

این وبسایت هیچ مسئولیتی در مورد آسیب های حمله الکترونیکی احتمالی (هک) نشانی وبسایت و تغییر در محتویات وبسایت توسط اشخاصی که به آن آسیب رسانده اند یا کنترل آن را به دست گرفته اند به عهده نمی گیرد.

این وبسایت مسئولیتی در مورد قطع سرویس یا عدم دسترسی کاربران به مطالب وبسایت به هر دلیلی از جمله ممنوعیت استفاده از آن طبق قوانین، یا به دلیل اختلال در سرویس های اینترنت به عهده نمی گیرد.

این وبسایت هیچ تعهد و مسئولیتی در قبال ادامه فعالیت خود و حفظ خدمات به شکل فعلی و تداوم آن ندارد و مختار است در هر زمانی بدون اطلاع قبلی نسبت به خاتمه فعالیت و لغو کلیه خدمات خود اقدام نماید و از این بابت به هیچ شخص یا شرکت یا نهاد یا سازمانی پاسخگو نخواهد بود.